Velkommen til det nye private leilighetskomplekset i Ciudad Quesada , hvor moderne stil og komfort forenes i fredelige omgivelser.
Velg mellom leiligheter med 2 eller 3 soverom i første etasje med privat hage eller i toppetasjen med privat takterrasse. Hver eiendom har en romslig og lys stue med spiseplass og åpen kjøkkenløsning – det perfekte stedet å slappe av med familie og venner.
Private hager og solterrasser gir rolige utendørsområder hvor du kan slappe av. Hver leilighet har også sin egen parkeringsplass, for din bekvemmelighet og sikkerhet.
Hjertet i komplekset er et vakkert svømmebasseng og velutstyrte fellesområder som skaper en avslappet og komfortabel atmosfære.
Ligger i Ciudad Quesada, med alle fasiliteter i nærheten: supermarkeder, restauranter, helsesenter og mye mer. Strendene i Guardamar ligger bare 10 minutter unna, og du er svært nær Alicante og Torrevieja, og bare 35 minutter fra Alicante flyplass .
Det perfekte stedet for å nyte sol, privatliv og livskvalitet på Costa Blanca.
Denne informasjonen gitt her er underlagt feil og inngår ikke i noen kontrakt. Tilbudet kan endres eller trekkes tilbake uten varsel. Prisene inkluderer ikke andre kostnader
olga.lovold@medimareiendom.com
Calle Narciso Yepes 12, El Chaparral, 03184 Torrevieja
© 2025 Medimar Eiendom · · Juridisk merknad ● Privatliv ● Cookies ● Web kart
Design and CRM: Mediaelx
Først av alt, takk for at du kontakter oss.
Vi har mottatt forespørselen din om egenskapsreferansen:M9219. En av våre agenter vil kontakte deg så snart som mulig.
Først av alt, takk for at du kontakter oss.
Vi har mottatt en forespørsel om en rapport hvis du senker prisen på eiendommen med referansen: M9219
I mellomtiden, ta en titt på dette valget av lignende egenskaper, som kan være av interesse for deg: