Boligkompleks bestående av villaer i Benijofar, 5 minutter med bil til Ciudad Quesada. Dette er moderne villaer på med 3 soverom, 2 bad og romslig stue med kjøkken. Det er et alternativ å bygge en takterrasse. Privat svømmebasseng er inkludert i prisen!
Byen Benijofar ligger bare 10 minutter fra de hvite sandstrendene i Guardamar, La Mata og Torrevieja og i nærheten av Sierra of Orihuela-fjellene. Alle fasiliteter er en kort spasertur unna: barer, restauranter, banker, apotek, legesenter, rådhus og skole. Alicante flyplass er det omtrent 30 minutter med bil.
Denne informasjonen gitt her er underlagt feil og inngår ikke i noen kontrakt. Tilbudet kan endres eller trekkes tilbake uten varsel. Prisene inkluderer ikke andre kostnader
olga.lovold@medimareiendom.com
Calle Narciso Yepes 12, El Chaparral, 03184 Torrevieja
© 2025 Medimar Eiendom · · Juridisk merknad ● Privatliv ● Cookies ● Web kart
Design and CRM: Mediaelx
Først av alt, takk for at du kontakter oss.
Vi har mottatt forespørselen din om egenskapsreferansen:M6727. En av våre agenter vil kontakte deg så snart som mulig.
Først av alt, takk for at du kontakter oss.
Vi har mottatt en forespørsel om en rapport hvis du senker prisen på eiendommen med referansen: M6727
I mellomtiden, ta en titt på dette valget av lignende egenskaper, som kan være av interesse for deg: