Luksus villa med privat svømmebasseng ligger i Punta Prima. Huset er bygget over 2 etasjer på tomten på 400 m2. Lyse og romslige stue med åpen kjøkkenløsning, 3 soverom, 4 bad og 2 garasjer.
Det ligger innen gangavstand til butikker, restauranter og de vakre strendene i Punta Prima og 40 minutter med bil til Alicante flyplass.
Denne informasjonen gitt her er underlagt feil og inngår ikke i noen kontrakt. Tilbudet kan endres eller trekkes tilbake uten varsel. Prisene inkluderer ikke andre kostnader
olga.lovold@medimareiendom.com
Calle Narciso Yepes 12, El Chaparral, 03184 Torrevieja
© 2022 Medimar Eiendom · · Juridisk merknad ● Privatliv ● Cookies ● Web kart
Design and CRM: Mediaelx
Først av alt, takk for at du kontakter oss.
Vi har mottatt forespørselen din om egenskapsreferansen:M6589. En av våre agenter vil kontakte deg så snart som mulig.
Først av alt, takk for at du kontakter oss.
Vi har mottatt en forespørsel om en rapport hvis du senker prisen på eiendommen med referansen: M6589
I mellomtiden, ta en titt på dette valget av lignende egenskaper, som kan være av interesse for deg: